mdd

Zaprojektuj swoją przyszłość z MDD!Naszą firmę tworzą pracownicy, dlatego staramy się wybierać ludzi , dla których praca to nie tylko źródło utrzymania, ale także realizacja własnych zainteresowań i pasji.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV na adres kariera@mdd.plmdd


„Jesteśmy doradcami. Dzięki wiedzy produktowej i doświadczeniu znajdujemy najlepsze rozwiązania. Jednak to zaangażowanie i konsekwencja buduje atmosferę zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Nasi klienci są naszymi partnerami i traktujemy ich tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.”


– Sylwia Pytlak, Kierownik Biura Obsługi Klienta
"Staramy się aby większość podzespołów wykonywać we własnym zakresie, tylko wtedy w pełni możemy odpowiadać za jakość oferowanych przez nas mebli, a także terminową realizację zamówień."

- Marek Dańków, Kierownik Produkcji
mdd
mdd
“MDD oferuje swoim pracownikom wiele możliwości rozwoju. Ogromnie cieszę się, że mogę być częścią sukcesów firmy i jej ciągłego doskonalenia."

– Marcin Remus, Dyrektor Naczelny
"W mojej pracy ważna jest precyzja i cierpliwość. Praca w MDD i sympatyczni ludzie dają mi dużo satysfakcji. Lubię tworzyć coś nowego, a jeśli jest to doceniane to daje motywację do dalszej pracy."

– Małgorzata Dworak, Szwaczka
mdd